Single Blog Title

This is a single blog caption

Maksed – paljudel klubidel on mitmesuguseid maksevõimalusi.

Maksed – paljudel klubidel on mitmesuguseid maksevõimalusi.

Näiteks fitnessklubis töötav personaaltreener võtab tõenäoliselt tunnitasu vähem kui see, kes töötab iseseisvalt ja peab teie koju või kontorisse tulema.

Haridus

Kolledžikraad treeninguteaduse või toitumise valdkonnas suurendab treeneri teadmisi ja usaldusväärsust teie programmi väljatöötamisel, kuigi kraadi puudumine ei välista kindlasti fitness-professionaali tõhusust.

Vastutuskindlustus ja äripoliitikad

Paljud personaaltreenerid tegutsevad sõltumatute töövõtjatena ega ole spordikeskuse töötajad. Peaksite uurima, kas koolitajal, keda soovite palgata, on ametialane vastutuskindlustus.

Mainekas personaaltreener peaks samuti veenduma, et mõistate tühistamispoliitikat ja arveldusprotseduuri. Parim viis segaduste vältimiseks ja oma õiguste kaitsmiseks on need eeskirjad kirjalikult vormistada.

Ühilduvus

Mõnele meeldib trenni teha hommikul, mõnele õhtul. Kas personaaltreener, kellega räägite, sobib teie ajakavaga? Kuidas on lood treeneri sooga? Mõnel inimesel on parem töötada koos samast soost treeneriga; teised eelistavad vastassugupoolt. Enne treeneriga töösuhte alustamist peaksite kaaluma neid ja kõiki muid isiklikke ühilduvusprobleeme, mis teil võivad tekkida.

Lisaressursid

ACE Leia treener

NCCA akrediteeritud programmid

PDF-i eelvaade

Kui enamik inimesi mõtleb joogale, tulevad meelde stressi leevendamine ja paranemine – mitte vigastused.

Kuid hiljutises NYTimesi artiklis “Kuidas jooga võib teie keha hävitada” väitis autor William J. Broad, et jooga on ohtlik. Ta tsiteeris juhendajat Glenn Blacki, kes ütles, et enamik inimesi ei peaks joogat tegema vigastuste – isegi insuldi – tõttu, mida see võib põhjustada.

Arusaadavalt on see artikkel jooga- ja fitness-kogukonnas parajalt segadust tekitanud. Kuna seda teemat on ka teistest uudisteallikatest laialdaselt kajastatud, mõtlevad paljud nüüd, kas jooga rikub tegelikult keha.

ACE Fitnessi ekspert, treeningfüsioloog ja kogenud registreeritud joogaõpetaja (E-RYT) Jessica Matthews ütles, et nõuanne joogat võimalike füüsiliste vigastuste tõttu täielikult vältida ei suuda joogat käsitleda terviklikult ja täpselt.

“Asanad või poosid on vaid üks jooga kaheksast osast,” ütles ta. Matthewsi sõnul on inimeste heidutamine joogaga tegelemast, mis hõlmab näiteks universaalset moraali, isiklikke järgimisi, hingamisharjutusi ja meditatsiooni, kuna võite kaheksandiku jooksul vigastada saada.

Matthews tunnistab aga, et loomulikult on poose harjutamisel võimalik vigastada saada – täpselt samamoodi nagu jooksmise, ujumise, raskuste tõstmise või lemmikkardiomasinaga treenimise ajal. .

Kuidas?

Iga harjutuse põhivormi ei õpita enne edasiliikumist selgeks – nagu selles Crossfiti jõusaalis tehtud videos –, on vigastuste oht suurem. Seega, kui joogaõpilased jätavad põhitõed tähelepanuta, järgivad juhendajat, kes ei kasuta intelligentset järjestamist, või liiguvad edasijõudnutele poosidele, kuna kõik teised klassis hoiavad neid käes, seavad nad end vigastuste ohtu.

Igas kehalises tegevuses peavad osalejad kõigepealt looma tugeva aluse liikumiseks ning juhendajad peavad vigastuste vältimiseks seadma esikohale ohutuse.

Matthewsi näpunäited, et hoida teid oma keha rikkumast. 

Näpunäiteid õpilastele:

Kontrollige ego: Matthews nõustus Blackiga, et õpilased ei tohi lasta oma egol end takistada, sest kui nad seda teevad, võivad nad liikuda arenenumatesse poosidesse enne, kui nad on selleks valmis.Kuulake oma keha: kuulake tõesti oma keha, et saaksite olla tundlik mis tahes pinge või pinge suhtes. Lihtsalt sellepärast, et tegite ühel päeval teatud variatsiooni poosi, ei pruugi teie keha seda järgmisel päeval teha. See võib olla kitsas, nii et peate võib-olla muutma.Valige oma juhendaja hoolikalt: veenduge, et teie juhendaja keskenduks põhitõdedele ja õpetaks tundi viisil, mis võimaldab teie kehal avaneda (intelligentne järjestamine). Ja hoiduge instruktorite eest, kes võivad sundida teid liikuma edasijõudnutele poosidele, kui teate, et te pole veel valmis – nad ei pruugi ohutust nii palju tähtsustada kui peaks.

Näpunäiteid juhendajatele:

Pidage meeles treeningteadust: isegi kui te pole professionaalne treeningfüsioloog, on oluline olla kursis areneva treeninguteadusega. See võib aidata teid teavitada teatud pooside riskidest ja sellest, kas peaksite neid muutma.Intelligentne järjestamine: kasutage oma järgmise joogatunni struktureerimiseks intelligentset järjestamist, sest see tagab teie õpilaste soojenemise, avanemise ja turvalisuse kogu tunni vältel.Vajadusel rakendage mitmetasandilist õpetust: kuna mõned algajad võivad teie edasijõudnute klassi tilkuda või vastupidi, on oluline pöörata tähelepanu igale õpilasele eraldi. Kuigi see nõuab rohkem tähelepanu, on oluline ringi jalutada ja viia õpilased, kes ei peaks olema edasijõudnud poosides, alustavatesse poosidesse. Lõppude lõpuks seisneb jooga õpetamine õpilaste edu saavutamiseks.

Siin on veel üks põhjus, miks oma neljajalgset parimat sõpra armastada: tänu oma koerale oled suurema tõenäosusega vormis ja kõnnid kiiremini.

Reutersi uuringu kohaselt on koerad põhjuseks, miks kaks kolmandikku ehk 66 protsenti omanikest igal nädalal jalutab. Lõppude lõpuks peab koer välja saama vihma või paista!

Artiklis tsiteeriti ACE pressiesindajat Shirley Archerit, kes ütles, et koerad on suurepärased treeningpartnerid – nad pakuvad energiat, entusiasmi ja sotsiaalset tuge, mis hoiab sind edasi.

Sõber, kes motiveerib sind aktiivset eluviisi elama, on tõesti parim sõber.

Kas teie koer on teie treeningu motivaator? Räägi meile, kuidas!

Kõik ettevõtted on üles ehitatud süsteemidele. Need võimaldavad teil olla automatiseeritud, need võimaldavad teil skaleerida ja hoolitsevad üksikasjade eest. Mida rohkem on ettevõttel hästi üles ehitatud ja tõhusaid süsteeme, seda parem on see nii finants- kui ka ajajuhtimise seisukohast.

On süsteeme, mis on universaalsed iga ettevõtte jaoks, ja on süsteeme, mis on muutumas universaalseks kogu fitnessitööstuses. Siin on kõige olulisemad süsteemid, mida vajate aja säästmiseks, organiseeritud püsimiseks ja kliendisuhete kasvatamiseks.

1. Paberivaba arvestus

Esimeseks sammuks uue kliendisuhte loomisel on kliendi hetkeseisu hindamine. Isikliku kliendi puhul võib see olla lihtne, aga mis siis, kui soovite oma ettevõtet veebikoolituse kaudu laiendada? Hindamised võivad ka esimesel ühisel seansil väärtuslikku aega võtta. Kas soovite, et teie kliendid tunneksid, et teiega töötamiseks kulutatud raha kulus osaliselt paberitööde täitmisele? Hindamisvormid tuleks enne koolitust täita veebis ja seejärel teie jaoks elektrooniliselt salvestada. Selle teabe eelnev omamine säästab teie aega ka programmeerimisel. 2015 peaks olema aasta, mil jätate hüvasti paberit täis kliendikaustadega. Olenemata sellest, milliseid hindamisvorme kasutate, veenduge, et need on lihtsad, neid saab täita veebis ja salvestada turvaliselt pilvepõhisesse portaali. Märtsis tänate end selle eest, et enne aastavahetust lihtsustasite.

2. Treeningtööriistad treeningmalli ja kodutööde määramise jaoks

Treeningu programmeerimine on ilmselgelt professionaalina tehtud tegevus – see võib olla ka kõige aeganõudvam. Paljud teie kliendid, kes suhtuvad tõsiselt oma terviseeesmärkidesse, tahavad teada, mida teha, kui te nendega isiklikult ei treeni. Selleks peaks teil olema süsteem. Kui alustate iga kliendi puhul nullist, ei kasuta te oma aega nii tõhusalt, kui võiksite. Treeningu ülesehitamise ja treeningute kodutöö suurendamise viis on alustada mallidega, mida saate seejärel kohandada vastavalt konkreetse kliendi vajadustele. Investeerige nüüd veidi aega igale kliendirühmale treeningmallide kujundamiseks ja säästate pikemas perspektiivis aega.

Iga kord, kui klient vajab uut treeningut, pole põhjust jalgratast uuesti leiutada. Kasutage pilvepõhist tarkvara, mis võimaldab teil luua treeningmalle ja saata treeninguid klientidele kodutööna. Peaksite saama määrata vastutuse tähtpäeva ja näha, millal teie klient on märkinud treeningu lõpetatuks. Kogu see teave tuleks salvestada elektrooniliselt, mis lihtsustab teie jaoks asja veelgi, eemaldades paberiga täidetud kliendikaustad. Kui saate oma klientidega väljaspool isiklikke seansse suhelda, saate paremini arendada pikaajalisi suhteid, mis teie kasvu soodustavad.

3. Treeningu juhendamine ja video

Nüüd, kui olete oma treeningprogrammide jaoks kavandanud ja loonud malli, kuidas kavatsete nendes sisalduvaid harjutusi juhendada? Selleks on kaks võimalust: pildid ja kirjalikud kirjeldused või video. Pildid ja kirjalikud kirjeldused on suurepärased ja neid on lihtne toota, kuid nende seadistamine võib võtta aega. Seega tekib küsimus, kas kasutate teiste tehtud videoid või pingutate selle nimel, et ise teha?

Paljud meie kliendid otsustasid ise teha, sest nad soovivad isikupärast puudutust, mis tuleneb liikumiste juhendamisest nii, nagu nende arvates tuleks neid sooritada. Sadade harjutuste filmimine, monteerimine ja YouTube’i või Vimeosse (või mõnele muule videoplatvormile) üleslaadimine nõuab märkimisväärset ajainvesteeringut. Hea uudis on see, et kui see süsteem on paigas, on see valmis ja igale teie kliendile saadaval vaid ühe või kahe klõpsuga. Ükskõik, millist süsteemi te klientidele treeningute saatmiseks kasutate, soovite, et see sisaldaks kohta nende üleslaaditud videote linkimiseks.

4. Lihtsustatud online broneerimis- ja maksesüsteem

Aeg, mille kulutate klientidega kohtumiste ja maksete kooskõlastamisele, on ausalt öeldes aeg, mille võiksite kulutada muudele asjadele. Tarbijatele meeldib ülesannete täitmiseks võrgus tegutseda ja koolituse broneerimine ei erine sellest. Miks mitte teha asju nende jaoks lihtsaks? Seadistage kahesuunaline sõiduplaanisüsteem, et kliendid saaksid teie teenuseid, kursusi või pakette broneerida ja nende eest maksta. Automatiseerige see protsess kohe ja tänate end hiljem selle eest.

Broneerimise ajal makse vastuvõtmisel on kahekordne kasu: esiteks on teie kliendil väiksem tõenäosus tühistada, kuna ta on seansi juba investeerinud. Teiseks paraneb teie rahavoog, kuna te ei pea ootama tasumist teenuse osutamise kuupäevani. Mõni päev siia või sinna võib tunduda tühine, kuid aja jooksul on lühema ajaga tasu saamine teie ettevõttele palju kasu.

Olete ilmselt kuulnud vana ütlust: “Ebaõnnestumine planeerida tähendab ebaõnnestumist.” Äris on teie plaanid teie süsteemid ja ilma süsteemideta ettevõte on lihtsalt süsteem, mis ebaõnnestub.

Teie esimesed 30 päeva amSTATZis on ACE kingitus teile. Miks? Sest ACE on investeerinud teie edusse ja on käsitsi valinud amSTATZi, mis aitab teil aega säästa, organiseerida ja kliendisuhteid kasvatada.

Alustage oma tasuta kingitusega ACE-lt. Külastage saiti amSTATZ.com juba täna ja sisestage kassas oma ACE sertifikaadi number, et kingitus kätte saada.

Kas kavatsete liituda terviseklubiga? Mitu korda olete treeningu vahele jätnud, kuna jõusaal on liiga kaugel või on sinna jõudes liiga rahvast täis? Kui olete nagu palju inimesi, on vastus “liiga palju”.

Miks anda endast välja? Lõpetage vabandused, tehes oma kodutööd ja valides endale sobiva klubi. Pole saladus, et kvaliteetse klubi valimine on programmis püsimise võti. Kuid terviseklubi valimine võib segaduse mõõtmisel kõrgel kohal olla. Registreerumise eripakkumised karjuvad kõigis meediavormides ja tundub, et igal nurgal on uus klubi. Enne uusima kaks ühe eest liikmelepingu sõlmimist leidke aega ja kaaluge järgmisi kasulikke näpunäiteid.

Asukoht – et teie treeningrutiin oleks edukas, peab treenimine olema mugav. Tõenäoliselt kasutate klubi, kui see asub teie kodu või töökoha lähedal. Kuigi te ei soovi valida terviseklubi ainult seetõttu, et see asub teie kodu või töökoha lähedal, leiate ebamugava klubiga liitumine tõenäolisemalt vabanduse, et lõpetada.Tunnid – kui tunnid on need, mis teid motiveerivad, veenduge, et klubi pakuks teile meelepärast tundide eklektilist kombinatsiooni ja et neid pakutaks teie ajakavale sobival kellaajal.Töötajad – töötajad peavad olema saanud CPR- ja AED-koolituse. Personaaltreenerid ja rühmatreeningu juhendajad peaksid olema sertifitseeritud riikliku sertifitseerimisagentuuride komisjoni akrediteeritud sertifitseerimisorganisatsiooni kaudu, nagu American Council on Exercise (ACE). Usaldusväärne sertifikaat võib teile kinnitada, et juhendaja järgib ohutu ja tõhusa treeningu pakkumise juhiseid. ACE pakub oma veebisaidi www.acefitness.org kaudu soovitusi sertifitseeritud spordiprofessionaalidele.Lahtiolekuajad – paljud terviseklubid avatakse varakult ja jäävad avatuks hilja. Enne liitumist veenduge, et teie klubi oleks avatud, kui plaanite minna. Seejärel külastage klubi ajal, mil kavatsete treenida. Kontrollige, kas klubi pole liiga rahvast täis või on sel ajal varustuse järele pikad järjekorrad.Proovige seda enne ostmist – müüjad on koolitatud oma terviseklubi hüvesid reklaamima, kuid enne registreerumist peate mõnda varustust proovima ja klubi õhkkonda tundma. Taotlege päevapiletit või prooviliikmelisust, mis on hea viis terviseklubi teenuste “proovimiseks”.Maksed – paljudel klubidel on mitmesuguseid maksevõimalusi. Leidke oma eelarvevajadustele vastav maksegraafik ja kasutage registreerumise eripakkumisi. Uurige täpselt, mis on liikmemaks ja mida see sisaldab. Kas lapsehoiu ja käterätikute eest tuleb juurde maksta? Ärge unustage küsida, kas nad nõuavad algatamistasu. Ja kui liitute uue klubiga, mis pole veel avatud, veenduge, et kõik sissemaksed või maksed oleksid tingdeponeerimiskontol kuni nende ametliku avamiseni.Maine – enne liitumist rääkige praeguste liikmetega nende kogemustest klubiga. Better Business Bureau või riigi peaprokuröri büroo võib teile öelda, kas klubi on liige või kas selle kohta on registreeritud kaebusi. Turvalisust lisab see, kui klubi on International Health, Racquet liige Spordiklubide Liit (IHRSA). IHRSA klubid peavad järgima eetikakoodeksit, mis kaitseb nende liikmete tervist ja ohutust ning kaitseb tarbijaid hoolimatute äritavade eest. Oma piirkonnas asuva IHRSA klubi leidmiseks külastage veebisaiti www.healthclubs.com.Väikesed detailid – klubis ringi käies pöörake tähelepanu detailidele. Kui puhas on rajatis? Kas muusika on liiga vali? Kas suurem osa seadmetest on töökorras? Liiga palju “mittekorras” märke võib viidata halvale hooldusele. Kas uutele liikmetele antakse klubi orientatsiooni ja varustuse kasutamise juhiseid? Veenduge, et klubi oleks koht, kus teile meeldib aega veeta.

Väikese uurimistöö ja kannatlikkusega saate auhinnaks liikmelisuse terviseklubis, mida saate nimetada “koduks”. Veelgi olulisem on see, et saate pikaajalist kasu struktureeritud treeningprogrammist, mis sobib ideaalselt teie elustiiliga. 

Lisaressursid

Rahvusvaheline tervis, Reket Spordiklubide liit: http://www.ihrsa.org AARP: http://www.aarpfitness.com/articles.aspx?articleID=1005

keto diet tõesti toimib